Rayban Ve Vogue Gözlük Modası

Opt. Dilek Sarvanlıoğlu Yazdı: Marka Adası Optik’te Rayban Ve Vogue Gözlük Modası

 

Gerek bayanların, gerekse erkeklerin kişisel tarz olarak önem verdiği konulardan birisi gözlük seçimidir. Gözlük seçimi refraksiyon kusuru olan kişilerde zaruri olsa da aslında gözlük; optik veya güneş gözlüğü kategorisinde günümüzde tamamen tarzı tamamlayan bir moda haline gelmiştir. Firmamız Marka Adası Optik olarak her iki kategoride de oldukça fazla seçenek bulundurmaktayız elbette, ancak birçok kişi gözlük konusunda her zaman “kendisine en yakışanı” tercih etmek istemektedir.

Bu sebeple ben, uzun yıllardan bu yana müşterilerime farklı tarz ve geniş ürün seçeneği ile profesyonel olarak destek olmaktayım.Aynı zamanda Marka Adası Optik olarak ürün seçimlerinde kişiye doğru fikir vermek, doğru olan ürünü sunmak edindiğimiz en önemli prensiplerimizden biridir.

Optik gözlüğe karar verme aşamasında yüz anatomik yapısını komple ele alırken , bir yandan da giyim tarzını iş ve genel hayat kullanım alanlarını değerlendirip seçimlerine destek olmak kişinin karar vermesinde oldukça etkilidir.

Güneş gözlüğü seçimleri ise her ne kadar sezonun moda akımına ayak uydurarak şekil alsa da hala zamanımızın vazgeçilmez klasiklerinden olan Rayban markasının kalıplaşmış tarzlarından feyz almaktayız. Her markanın kendine özel tarzı sunduğu bu devirde Rayban Gözlüklerinin sektörümüzdeki sezon tarzını belirlemede inkar edilemez bir zirve yeri bulunmaktadır. Aviator,Wayfarer,Clupmaster,Round,Hexagonal,Justin,Erika gibi model isimleri güneş gözlüğü sektöründe devleşen ikonik terimler haline gelmiştir.

Rayban üretici firması İtalyan Luxottica Optik ikonik modellerinin yanında sezon moda akımında ise Vogue markası adı altında günümüz tarzını belirleyen koleksiyon sunmaktadır. Her sezon anlaştığı Dünyaca ünlü isimlerle hazırladığı özel koleksiyonlar özellikle bayanlar tarafından sıkı takip edilmektedir. Vogue Gözlükleri 2019 sezonu için Gigi Hadid ile tasarlamış oldukları New York şehrinden esinlenerek şekillenen koleksiyonu sezonun iddialı modellerinden oluşmaktadır.