Çocuklar İçin Güvenli Oyuncak Seçimi

Oyuncak senin papağan ruh sağlığı için gereklidir. oyuncak olmadan, bir papağan ya da kakadu saldırganlık, kendini yaralama veya münzevi davranış olarak tezahür edebilir aşırı sıkıntı yaşayacaktır. Oyuncaklar isteğe bağlı değildir. Onlar akıllı yaratık dünyamızda hayatta yardımcı zorunlu zenginleştirme öğelerdir. Yani onlar da tutsak onların sağlığı için ölümcül bir tehlike olabilir dikkat etmek önemlidir, dedi. Yabani papağan oyuncakları ile oynarken çocuklar çarpıcı biçimde benzer davranışlar sergiledikleri bilinmektedir. Onlar ormanlarda ve orman doğal oyuncak bir bütün vahşi dünyanın hangi ile oynamak zorunda. Onlara kendi özgürlüğünün tadını güvenli yolu göstermek için anne-babalar, kardeşler ve sürü üyelerine sahip olma; Büyük papağan ve cockatoos yaşadıkları öğrenmek hangi bir beş yıllık çocuk bağımlılık dönemi var. Onlar yumurtadan önce dünyamızda, onlar, kuluçka büyüdü, ailelerinden alınan insan yetiştiricileri tarafından işlenen ve daha sonra eve vahşi bir hayvan getiren hiçbir fikrim yok acemi bakıcılar için sık sık sattı. Bu esir akıllı yaratıklar birçok yönden otistik çocuklar gibidir. Birisi onlara öğretmek için zaman alır sürece güvensiz güvenli bilmiyorum. Bu, nasıl oynanacağını güvenli onlara öğretmek yaptıkları emin olmak için onları izlemek, hem hayatlarını zenginleştirmek ve sağ salim kalmasını sağlamak için dikkatle oyuncak seçmek bize kalmış.

iyi bir muhakeme kullanarak oyuncak seçimi güvenlik bir anahtardır. Bir başka önemli teyakkuz olduğunu. nispeten güvenli olması için bir oyuncak karışıklıklardan ücretsiz toksik olmalı ve kolayca küçük parçalar yuttu olmamalıdır. Bir papağan ve kakadu kutsal yönetmeni olarak güvenli bir yaratıcı kuş tehlikeli silahlara haline çıktı birçok oyuncak gördük. Neyse ki, bizim sürüden bir tetikte göz önünde bu “güvenli” oyuncaklara bağlı ölümleri sahip olmaktan bizi korumuştur. Böyle bir oyuncak asılı tahta sepet oldu. Bu sepet çinko zehirlenmesi tehlikesi yoktu bu yüzden nikel kaplamalı zincir vardı. zincir ahşap sepet iki taraf bağlı ve kafesin çubukları eklemek için küçük bir armut hızlı bağlantı ile bir noktaya geldi. Bizim şemsiye kakadular, Snoball, biri armut bağlantısını kırdı ve sepet düştü. sepet şemsiye kakadu boynuna sarılmış. O panikledi. sepet ile Koşu o yanlara boynunu bükülmüş ve zincir boynunu sarmak başardı; O boğularak olabilirdi. O bir havlu ile bastırılmış ve daha sonra dikkatlice oyuncak extricated gerekiyordu. Ben oradaydım ve çünkü uyanık Snoball yaralanan olmadı. Ben artık oyun alanlarında bu tip oyuncaklar asılı.

sevgili arkadaşı kuşlar için oyuncaklar satın kolay bir iş değildir. dikkate birçok şey vardır. Ben detaylı tehlikeleri üzerinden gidecek ama bu paranoyak hale izin vermeyin. Ben görüşecekleri konular gerçek ve önemlidir. Yine de, eğer mevcut seçimlere göre en iyi karar vermek gerekir. Bu oyuncakları ile oynarken kaynaklanan tehlikeleri sınırlamaya yardımcı olur; oyun sırasında onlara göz kulak görünmeyen tehlikeye karşı korur. Sadece en iyi yapmak yapabilirsiniz; Bu herkesin yapabileceği her olmasıdır. Kendimi hem maliyetlerini düşürmek için ve onların güvenliğini sağlamak için kuşlar için oyuncaklar en iyi şekilde. Ben, şekiller içine kesti matkap onu, nikel kaplama zincir üzerinde renk onu ve dize o üstte ve altta bölünmüş metal halkalar kullanılarak, odun satın. Sonra, ben dize eklemek ve boncuk ve plastik şekiller koymak. Bazen renkli bez şeritler veya diğer süslemeleri koydu. Benim oyuncak birkaç da, kuşlar tarafından kötüye edilmiştir. Ben sadece elimden geleni yaparım. Yine, emniyet oyuncaklar satın alma ve çalma sırasında papağan da göz önünde hem de dikkatli bir kombinasyonudur.

oyuncak bir papağan ya da kakadu beklenmedik bir şekilde kullanamazsınız yapılmamıştır. Cecelia, bir şemsiye kakadu, kendilerine delikli dübel ve maç oyuncaklar alır. O bir ucunu oyuncak ekler ve daha sonra çok sihirli bir değnek gibi kullanır. Bir şekilde onlar sihirli. Herzaman Cecelia diğer kuşlar kaçmak bir oyuncak tutar. o bir oyuncak, kendi yaratılış özellikle bir tutar ve diğer kuşlar onun doğasının farkında olduğunda Cecelia oldukça agresif hale gelir. Onu bir kez zemin ahşap saplı bir oyuncak tekne çekme filme. Ben o Murri, bizim Kongo Afrika Gri papağan karşı kullanmak amacıyla anda fark etmemişti. o kafesin üstündeki oldu ve o doğru tekne için bundan sonra inmişti zaman Murri onu tehdit etmişti. O onunla kafes yükselmiş ve Murri karşı karşıya. Murri diyerek aslında vokal tehdit ve yapmaya devam etti, “Hadi! Hadi!” , Ona boyun arkasındaki tüyler yükselterek aşağı eğilme ve onun dilini tıklarken. Cecelia ileri geri Murri önünde tekneyi sallanan başladı. Onu filme bu sevimli olduğunu düşündüm. Aniden o Murri tekne sağa açılı. Bang! Murri geri sıçradı. Cecelia ileri itti ve tekrar tekne ile ona vurdu. Murri kafesin kapısını aşağı tırmanmaya başladı ve Cecelia yolda aşağı tekne ile onu dövdü. Cecelia bir silah olarak bir oyuncak kullanılarak oldu! Şimdi kakadu önceden bu kadar düşünmek ve bir araç olarak bir oyuncak tekne kullanabilirsiniz tahmin olurdu kim? Sadece Murri gururu zarar gibiydi. yaralanma herhangi bir şans olsaydı ben kamerayı düştü olurdu ama Cecelia sadece kafesin üstünde durmak istedim belliydi. Asla bu akıllı yaratıklar hafife. Video YouTube sayfasında mevcuttur.

oyuncak güvenliği üç ana kategoriye üzerine alalım. ilk şartı oyuncak toksik olması olduğunu. sormak için bir soru, “Nerede oyuncak yapıldı?” dir Mevcut oyuncakların çoğu artık Çin’den gelen yana sık sık toksik olup olmadığını bilmek zordur. Çoğumuz Çin’den gelen ürünlere ilişkin korku hikayeleri duydum. Etiket oyuncak güvenli doğal malzemelerden yapılmış ama biz emin olabilirsiniz bizi temin edebilir?

Orada bir oyuncak toksik olduğunu yüzde yüz emin olmak için bir yolu yoktur ama biz kullanabileceğiniz birkaç araç var. markası çevrimiçi kontrol dışarı herkes bu üreticiye ilişkin sorunları vardı olup olmadığını görmek için iyi bir yoldur. öğrenmek neler yapabileceğini görmek için web tarayıcınızda (Safari, Firefox, Internet Explorer, vs.) arama özelliğini kullanın. İyi arama teknikleri aslında basittir. Eğer önem sırasına arama için kullanacağınız anahtar kelimeleri düşünün. İyi anahtar kelime kümesi bir örnektir: “papağan hazineleri,” oyuncak, güvenlik, (marka adı, öğe nedir ve eldeki sorunu). Üreticinin adı: Ben “papağan hazineleri” tek bir arama terimi arama motoru anlatmak için tırnak işaretleri kullanılır. Eğer şirket hakkında birçok şikayet bulursanız o zaman bir cevabım var. En azından hiçbir şikayetleri doğru yönde atılmış bir adımdır. birçok yerde yüksek sesle övgü bulursanız o zaman biraz rahatlayabilirsiniz.

ürünün menşei ve şirket arka yanı sıra, biz oyuncak yapıldığı malzeme güven karar vermeniz gerekir. doğal işlenmemiş ahşap almalısınız veya boyalar güvenli olacak? Boyalar kaçınılması gereken ama bazı boyalar gibi VitaCritter olarak papağan, güvenli olarak derecelendirilir. Hatta sözde doğal ahşap tedavi olabilir ve genellikle ithal ürün üzerinde emin olmak için bir yolu yoktur. Doğal ahşap ayrıca kalıp veya bakteri liman olabilir. Eğer VitaCritter ile kendi ahşap boya o zaman VitaCritter boya için üs olarak izopropil alkol kullanabilir ve bu ahşap kalıp ve bakterileri öldürür; aynı zamanda lumberyard herhangi bir fare veya sıçan dışkı temizlemek olacaktır. alkol hızla buharlaşır ve boyalı ahşap 24 ila 48 saat içinde güvenlidir. Bazı ağaçlar gibi Kiraz ahşap gibi kuşlar için güvensiz. Eğer yapıyorsanız kendi oyuncaklar kullandığınız ahşap güvenliğini kontrol ettiğinizden emin olun.

Bazı malzemeler kötü bir üne sahiptir. PVC (Polivinil klorür) ve Vinil oyuncaklar (PVC bir formu) Kuşun gagası içine veya kendi ayakları kendi gözenekler aracılığıyla karisan zehirli kimyasallar var. Oysa, bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, ben biliyorum uzun süredir bakıcıların hiçbiri vinyls papağan toksisite neden olduğu herhangi bir delil gördü; tehlike için bu potansiyel uzun bilinmektedir olmamıştır. Vikipedi listeleri kurşun ve diğer toksik metaller gibi potansiyel vinil liç. Bir Kuş veteriner o nedeniyle doğrudan metal bir parça sindirerek olmasaydı, metal toksisitesi kaynaklanan bir sorun görmemişti bana tavsiye. Özellikle, böyle toksisite doğar ama bu aynı zamanda diğer sağlık sorunları için de geçerlidir tüy yıkıcı davranış bahsediyordu. Onlar plastik oyuncakları ile oynarken ve onlar parçalarını sindirerek olabilir işaretler görünüyorsun özenle kuşları izlemek. Ben herhangi bir şüpheniz varsa o zaman oyun alanından oyuncak çıkarın.

Bir sonraki kategori “karışıklıklardan serbest” dir. aşınmış veya püskü olur her şey potansiyel bir tehlike ya alımından itibaren (küçük parça) ya da karışıklıklardan itibaren, özellikle ip olabilir. Bir yıpranmış oyuncak ya da levrek kuşun ayağı yakalamak olabilir. Kuş panikler ciddi yaralanma oluşabilir. Bu aynı zamanda, bağlanmış malzeme ile havlu, tabakalar ve mobilya gibi malzemeler için de geçerlidir. Her ikisi de ne gördük. Chloe, daha sonra (muhtemelen sinsi çiğneme bir hafta içinde ya da öylesine), bir sandalyenin arkasına aracılığıyla çiğnenmiş ve bizim kutsal seçildi sonra şemsiye kakadu, boynuna malzeme tamamladı. Boynundaki bir yılan varmış gibi görünüyordu! Öğrendiğim bir şey, her zaman taşıyabilirsiniz olmadığını görmek için kuşlar kontrol olmasıdır. Bunlar av hayvanları bulunmaktadır. Chloe’yi görünce o tuzağa farkında değildi. O kalktı ve yanlış bir şey sanki bana baktı. hareketlilik kontrol benim kuralı ardından ona doğru yürüdü ve onu geri kaplama malzemesi küçük bir parça kaldırıldı. Ben ona çıkmaz keşfetti olduğunu. Nadiren bir av hayvan şeylerin yanlış olduğunu size söyleyecektir. Benim bir tanıdık bu kuralı takip etmek başarısız oldu ve onu kuş sadece dışarı çıkıp oynamak istemediğini farz; o yuvalama olduğunu düşündüm. o yiyecek ve su alamadı çünkü ne yazık ki, onun kuş öldü. It ayağı geriye yuva kutusuna sıkışıp olmuştu. Ben hayvanların bu predicaments olduğunda ince taklit av herhelde; Bir avcı yaralı ya da tuzağa av hayvanı saldıracak çünkü bu. Eğer oyuncak düşünmek satın alıyor, yani, “benim kuşum bu oyuncak tarafından yakalanan ya da yaralanan edilebilir mi?” Deneyin ve oyuncak, paramparça sarılı ya da bükülmüş nasıl düşünün. “Tehlikeli papağan oyuncakları” altında internette bakıyor, çok yardımcı olabilir!

Son kategori “kolayca küçük parçalar yutulur.” dir Uygun büyüklükte oyuncaklar satın alın. bazı oyuncaklar makyaj küçük parçalar kuş yutmak için yeterince küçük olmamalıdır. onların güçlü gagaları bazen küçük bir birine daha büyük bir oyuncak açabilirsiniz unutmayın. senin papağan için bir papağanının içindir bir oyuncak satın almayın. Bir oyuncak küçük kuşlar için tavsiye edilirse, büyük bir biri için onu satın almayın. Emniyet boyutu önerileri için bir nedeni budur.

Özet olarak, bir oyuncak toksinlerin bilgilerini ve potansiyel karışıklıklar mümkün olduğu kadar özgür hazmedilebilir parça, uygun boyutta olması gerekmektedir. Papağan ve cockatoos kabaca beş yaşındaki çocuk ve iki yaşındaki duygusal gelişimi istihbarat olabilir ama onlar beni yine zaman ve outwitted var. Onun yürümeye başlayan çocuk için sadık bir anne ve uyanıklık uzun yıllar muhafaza edilmelidir olarak biz uyanık olmak gerekir. Birçok papağan ve cockatoos bizden daha uzun ya da daha uzun yaşıyor. yapmak veya oyuncak satın ve onlar oynarken onlara göz kulak yaparken güvenliği düşünüyorsanız, o zaman tüylü çocuklar için geleni yaptık. Ayrıca, açık bir yürekle onları izlerken korku getirebilir ve hayata geri merak ediyorum. Onlar inanılmaz.