Çizgi Animasyonlar

Animasyon hareketini simüle birlikte biraz farklı, özellikle çizimler, karikatürler bir dizi bağlama sürecidir. görme kalıcılık Fenomeni normalde bir çerçeve içinde saniyede 24 kare gerekiyor. 24 ya da daha az karikatür görüntüleri bir dizi (biraz değiştirir) saniyede koşmak Eğer bir karikatür animasyon yapacak. Karikatür Animasyon karikatüristler ve animatörler iki yaratıcı sanatlar bir kombinasyonudur. Karikatür animasyonlar elektronik medyada hiç komik gösteri vardır.

Neden Karikatür Animasyonlar

Karikatür animasyonlar özel efekt teknolojilerinin bir darbe olarak film endüstrisinde birleştirilir. Çizgi karakterler grafiksel koyarak ifadelerle karikatürist ve herkes tarafından tasarlanan ve belirli yazılım araçları kullanılarak animatörler tarafından canlandırılmıştır. karikatürist hikayesi ve hikaye yönlendirir göre verilen hareket dayalı nesneler ya da karakteri çizin. Genellikle karikatür resimleri arkasında bir tema ile eğlenceli çizimler vardır. Karikatür görüntüleyici grev ve düşünce için yiyecek sağlamak için vardır gerekir. Ve animasyon aynı karikatürler hayat ekler. çizgi film yapma sert ve zorlu bir iştir. karikatür ve animasyon yürütme bakımı kaliteli gerçek üzüntü gibi herhangi bir ifade üzerinde düşünce, bilgi, mutlu yanı sıra içine hareketler vardır.

Karikatür Animasyon bir kavram ya da hikayesine dayanan mizahi bir ifade ile sıralı çizgi görüntüdür. Ses üzerinde animasyonlar zorunlu değildir. Bir dil belirtir sürece veya ses üzerine eklemek olmayabilir. Herhangi bir kavram çizgi film karakterleri ile görüntülenebilir kültürler arası platformdur. Karikatürist ve Canlandıranlar bunu geliştirebilir, bu halklar vardır. Bilgisayar ve yazılım onlara bir sürü web sitesi şeyler, oyunlar, çizgi film, film ve ticari uygulamalarda animasyonlar çeşitleri oluşturmak için yardımcı olur.

Karikatür Animasyonlar Türü

karikatür grafik boyutlu 2 veya 3 boyutlu modeller olabilir. Nedeniyle görme kalıcılık olgusu grafik türlerini karşılık gelen hareket, optik bir yanılsama yapar.

2D Çizgi Animasyon: Grafik 2D bitmap veya 2D vektör grafikleri kullanarak kağıt veya bilgisayar ekranında oluşturulur. 2D grafik koordinat X-Y üzerine çizilen ve bulanıklık ve interpolasyon, geçişin gibi içe olmaları itibariyle geleneksel animasyon teknikleri bilgisayarlı sürümlerini otomatik vardır. GUI işletim sistemleri 2D teknikleri çok çok animasyonlar düzeldi. Yazılım araçları vb Macromedia Flash, PowerPoint gibi 2D animasyonları yapmak için de kullanılabilir

3D Çizgi Animasyon: Karakterler, şekil ve nesneleri çokgenler kullanılarak bilgisayarda oluşturulabilir. Geometrik veri üç boyutlu temsilleri hesaplamalar ve render 2D görüntüleri 3D bilgisayar grafikleri 2D vektör grafikleri aynı algoritmaların birçoğu güvenmek bilgisayarda saklanır. nesne için bir hareket vermek için, bir dijital armatür süreci arma denir uygulanır. 3D animasyonlar bazı örnekler, iskelet animasyon olan Hareket ve 3D çizgi film gösterileri ile yürüyün. 3D çizgi animasyon bilimsel veriler için bir sunum ve simülasyon aracı olarak onun kaynağı vardır. Bu 3D sunum aracı daha güçlü ve tarihe kadar mevcut diğer araç daha zorlayıcı olduğunu kanıtlamıştır. çizgi animasyon ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç son teknoloji vardır.